Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

Zavod Kobzarenka haagised

SeadmedUued seadmed > Zavod Kobzarenka haagised 

 

 

Zavod Kobzarenka asutati 1993. aastal Saksamaa haagisetootaja Fliegl tootmispartnerina ning 2008. aastast alates kannab ettevõte oma praegust nime ning arendab ja toodab iseseisvalt peamiselt põllumajanduses kasutatavaid haagiseid. Enam kui kahe kümnendi pikkuse tegutsemisaja jooksul on ettevõte kasvanud tööandjaks 500 töötajale, hõlmates ka oma ala tõelisi spetsialiste.

 

Enam kui 40% toodangust eksporditakse Venemaale, Valgevenesse, Poola, Kasahstani, Moldovasse, Rumeeniasse, Ungarisse, Leetu, Slovakkiasse, Soome, Austriasse, Bulgaariasse, Tšehhi, Hispaaniasse ja Ekvatoriaal-Guineasse. Kõikidel eurotsooni eksporditavatel toodetel on olemas CE-sertifikaat. Ettevõtte eesmärgiks on siseneda Aafrika turule ning leida edasimüüjad ka Kesk- ja Lääne-Euroopas.

 

Zavod Kobzarenka on suurim traktorihaagiste tootja Ukrainas. Tehases toodetakse:

- 20 eri tüüpi haagiseid;

- 5 erinevat laadimisseadet;

- 10 erinevat tsisterni vedelikele;

- 20 erinevat tigu;

- vilja pakkimise seadmeid;

- lumesahku ja kaevamiskoppi;

- väetiselaotajaid.


2015. aastale hakati tootma kaht universaalhaagist TZP-26 ja TZP-39. Haagiste unikaalsus seisneb horisontaalses mahalaadimises - ülestõstetav tagakülg võimaldab haagisega vedada nii silo, suhkrupeeti kui ka vilja. Mahalaadimine toimub horisontaalteo (Ø 500 mm) ning liikuva esiseina abil, mistõttu sobivad haagised ümberlaadimishaagisteks. Laotamisseadme abil on võimalik kasutada haagiseid ka sõnniku laotamiseks.

 

Ettevõte kasutab kaasaegset tehnoloogiat, saavutamaks toodete kõrge kavliteet. 2013. aastal kasutusele võetud värviprits, mis omadustelt ja tulemuse kvaliteedilt oli esimene selline Ukrainas, tagab Zavod Kobzarenka haagistele Euroopa tasemele vastava haagise eeltöötluse ja värvimise. 2015. aatal rajati veelgi võimsam värvimisliin, mis andis võimaluse tootmist oluliselt suurendada. 2010. aastal rajati 1600 m2 tootmishoone ning juba 2012. aastal lisaks 3400 m2 tootmisüksus. Zavod Kobzarenka on kiiresti kasvav ettevõte, regiooni suurima käibega ning panustab kaasaegsesse tehnoloogiasse. 2016. aastal alustati tootmistsehhi rajamist Poola.

 

2011. aasta Hannoveri Agritechnika 2011 näitusel sai Zavod Kobzarenka innovaatilise arenduse diplomi Kovcheg laadimisseadme eest, millele maailmas analoogset vastast polnud.

 

**

 

 

Haagised

 

 

Universaalhaagised

 

Rullihaagised

 

Lägatsisternid ja mineraalväetise külvikud

 

Transportöörid ja teod

 

Kiletunneli seadmed

     

Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust!