Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

JFC

Seadmed > Uued seadmed > JFC tanklad

#JFCMahutid

JFC grupp on põllumajanduses, ehituses, merenduses ja tootmisettevõtetes vajalikke polüetüleenplastist tooteid valmistanud juba üle 30 aasta. 1987. aastal Iirimaal pereettevõttena asutatud JFC on kiiresti kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, mille tootmisüksused asuvad Iirimaal, Suurbritannias, Hollandis, Poolas ja Lõuna-Aafrkas. JFC haldab pea kõiki oma tootmisahela osi, muuhulgas toormaterjali hankimist, teadus- ja arendustegevust ning konstrueerimist, mistõttu suudab ettevõte kiiresti reageerida turu vajaduste muutumisele ning turu arenguga kaasas käia.

Maamasin OÜ esindab JFC Poolas asuvas tütarettevõttes toodetud diislikütuse ja AdBlue tanklaid ning transportmahuteid. Kõik mahutid ja tanklad omavad CE-sertifikaati ning on tunnistatud ohutuks, Euroopa Liidus kehtivatele vastupidavus- ning kasutusnõuetele vastavaks. Mobiilsetele kütusemahutitele on väljastatud ADR-sertifikaat (Euroopa kokkulepe ohtlike veoste rahvusvahelise autoveo korraldamiseks) ning nendega võib diislikütust vedada kõikjal Euroopa Liidus.

Iga mahutit kontrollitakse enne tehasest väljastamist.

Maamasin OÜ tootevalikusse kuuluvad ka JFC polüetüleenplastist heitveepuhastuse seadmed, reoveekollektorid ja veemahutid ning lai valik erinevaid farmitarvikuid.

   
Diislikütuse transportmahutid   Diislikütuse väiketanklad   AdBlue väiketanklad ja transportmahutid