Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

Hooldusniiduk TL16

Seadmed Uued seadmed > Forigo Roteritalia mullaharimise seadmed > Niidukid > Hooldusniiduk TL16

 

 

     

TL16 on 2017. aasta lõpus turule toodud väga laia kasutusalaga hooldusniiduk, millega saab edukalt niidetud nii jäätmaa, teeservad ja võsastunud kraavid, purustada kuni 100 mm diameetrise tüvega põõsastikud kui ka niita parkide rohealad. TL16 on arendatud pidades silmas vastupidavust, töökindlust ning funktsionaalsust. Mudelit väljatöötades on arvestatud sarnaste niidukite põhilisi probleeme ning püütud neid parandada.

TL16 haagitakse 3 punktist ning see liigub nii kõrvale, kuni 90° nurga alla üles kui ka allapoole horisontaaltasapinda. Nii külgsuunalist kui kaldesse liikumist juhitakse hüdrosilindrite abil.

Ø193 mm tugevdatud rootori külge saab kinnitada nii lõikehaamrid kui ka Y-terad. Lõikeorganite kinnitused on tilgakujulised, mis aitavad vältida kividest tulenevaid kahjustusi. Niiduk toetub maapinnale Ø152 mm rulli abil, mis ühtlasi tasandab pinnase. 

Ka niiduki korpuse puhul on pööratud suurt tähelepanu vastupidavusele ning ohutusele. Topeltseinaline korpus suurendab nii niiduki enda vastupidavust kividele ja teistele purunematutele kehadele.