Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

Teenused, varuosad

 

Hooldus, remont ja varuosad
 

Teostame kõikide pakutavate seadmete hooldus- ja remonttöid.

Samuti pakume kõikidele müügis olevatele seadmetele varuosi ja lisaseadmeid. Varuosaladu asub Tartus. Saadame varuosi kliendile ka posti teel või kulleriga – püüame kättetoimetamiseks pakkuda võimalikult head lahendust arvestades nii kliendi asukoha kui ka ajakuluga.

Danfoili taimekaitsepritsid: Tartu laos on olemas enim vajaminevad varuosad. Need varuosad, mida laos ei ole, tellime otse tehasest; vajadusel kasutame 24h kohaletoimetust. Kergemad ja väiksemad varuosad jõuavad kliendini posti teel 3-5 tööpäeva jooksul, suuremate ja raskete varuosade kohaletoimetamine toimub vastavalt kokkuleppele.

Mazzotti taimekaitsepritsid: Tellime varuosad otse Itaalia tehasest. Kättetoimetamine 2-3 nädalaga.

Forigo mullaharimisseadmed: Tellime varuosad otse Itaalia tehasest. Kättetoimetamine 2-3 nädalaga.

Jaguar pallipurusti: Kõik olulised varuosad on laos olemas. Transport kokkuleppel.

Storti söödamikserid: Tellime varuosad otse Itaalia tehasest. Kättetoimetamine 2-3 nädalaga.

JFC tanklad, heitvee puhastusseadmed: Põhilised varuosad on Tartu laos olemas. Tellime varuosad Poola tehasest. Kliendile kättetoimetamine 1-2 nädalaga.

JFC farmitarvikud: Tarne 1-8 nädalat, sõltuvalt tarvikute päritolust (toodetud Poola või Iirimaa tehases) ja kogusest.

Hilltip harjad: Tellime varuosad Soomest otse tootjalt. Kohaletoimetamine 1-2 nädalaga.

Watermaster ujuvpump: Tellime varuosad Saksamaal asuvast vahelaost. Kohaletoimetamine 1-2 nädalaga.

 
 
 
   

 

 

Taimekaitsepritside tehniline kontroll

 

Maamasin OÜ-st on võimalik tellida taimekaitsepritside korralise tehnilise kontrolli teenust. Vastavalt Põllumajandusametiga sõlmitud lepingule on volitatud kontrolli teostajaks Margus Mahoni. Kõikidele tehnilist kontrolli tegema volitatud isikute teenustele kehtib sama hinnakiri.

 

 

Kasutatud tehnika ostmine ning kohaletoomise organiseerimine

 

Oleme abiks kliendile sobiva kasutatud tehnika leidmisel. Organiseerime kliendi poolt välja valitud kasutatud seadmete transporti välisriigist Eestisse. Soovi korral käime huvipakkuvat tehnikat asukohariigis üle vaatamas.

Teenuse fikseeritud hinnas sisaldub konsultatsioon, kliendi vajaduste kaardistamine ning eelistuste väljaselgitamine, kliendi väljavalitud seadmetega tutvumine ning nende kohta info hankimine (internetist, otsesuhtlus müüjaga), seadme ostu vormistamine ning transpordi organiseerimine. Seadmega tutvumisel asukohariigis lisanduvad transpordikulud (lennupiletid, rendiauto kasutamine jms), päevaraha ning ööbimiskulud. Kõikide seadme ostuga kaasnevate kulude suuruse püüame hoida minimaalse – eesmärgiks on saavutada kliendi jaoks seadmele võimalikult soodne lõpphind. 

 

Teenuste lisainformatsioon: margus@maamasin.ee või +372 51 55 009 või otsekiri.