Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

Forigo

Seadmed > Uued seadmed > Forigo mullaharimise seadmed ja hooldusniidukid

 
Personaalsed lahendused põllumajanduses
 

Forigo Roteritalia alustas tegevust 1972. aastal, kui vennad Forigod Verona provintsi väikeses Salizzole linnas esimese horisontaalfreesi konstrueerisid. Ettevõtte kasvades koliti tegevus Ostigliasse, mis on siiani Forigo tootmiskohaks. Ka ettevõtte nimi on tuletatud pöörlevast freesist ning asukohariigist - Roter Italia. Kõik Roteritalia tooted kannavad kaubamärki Forigo.

Itaaliast pärinevad kvaliteetsed ja innovaatilised seadmed on loodud pakkuma läbimõeldud lahendusi nii põllumajanduse kui ka aianduse valdkonnas, kuid valikust leiab ka teisi spetsiifilisi seadmeid.

 

Forigo kaubamärgi alla koondatud seadmeid arendatakse koostöös nende kasutajatega, et tulemuseks oleks mugav ning efektiivne. Seadmed on unikaalsed, uudse tehnoloogiaga, detailideni läbi mõeldud ja kohandatud täitma kasutaja vajadusi. Innovaatilisus, vastupidavus ja vajadustest lähtuv tootearendus koos igakülgse klienditoega on neli alustala Forigo ärimudelis.

85% Forigo seadmetest müüakse Itaaliast väljapoole ning tihedas konkurentsis on Forigol kätte võidetud oma turuosa ja usaldusväärsus. Forigo tuntuse aluseks on ühelt poolt enam kui 40-aastane tootmiskogemus, teisalt innovaatilisus ning kaasaegsed lahendused. Kliendi vajadustest lähtutakse nii toodete väljatöötamisel ja täiustamisel, kui ka edasisel ostujärgsel suhtlusel - Forigo eesmärgiks on olla oma toodete kasutajale toeks ka peale ostuprotsessi, oodates tagasisidet ning pakkudes abi ja nõuandeid. Brändi tuntusest enam lisab toodetele usaldusväärsust siiski nende olemus - efektiivsed, võimsad ja vastupidavad masinad on end ise aja jooksul tõestanud. Paljud Forigo kliendid kasutavad sama masinat juba 10-15 aastat ning seadmeid on müüdud ka Californiasse ning Austraaliasse, kus maaharimise eripärade tõttu peavad masinad töötama ka 24 tundi ööpäevas ja seda pikemat aega järjest.