Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

Ettevõttest

Maamasin OÜ juured ulatuvad kaugemale kui ettevõtte ametlik loomine. Tänaste partnerite huvi usaldusväärse esindaja järele, kes suudaks nende tooteid Eesti turul tutvustada ning ka hooldada, andis tõuke uuesti alustamiseks. Nii asutati täielikult Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda oma valdkonna parimaid lahendusi peamiselt põllumajandussektorile, kuid paljud pakutavad seadmed on asendamatud ka mitmetes teistes valdkondades.

Maamasina valik põhineb kindlal teadmisel, et pakutav on kvaliteetne, järeleproovitud ning oma hinda väärt. Meie pakutavate toodete töökindlus, efektiivsus ja ökonoomsus on saanud aastatega kinnitust nii Eestis kui mujal maailmas. Ettevõtte kodulehelt leiab klient esmase ülevaate pakutavast uuest ning hetkel saadaolevast kasutatud tehnikast. Samuti teostab Maamasin esindatavate seadmete hooldus- ning remonditöid ja müüb varuosi, millest oluliseimad on pidevalt laos ning ülejäänud tellitakse otse tehasest. Lisainformatsiooni saamiseks tasub Maamasinaga ühendust võtta!

Maamasin hindab kõrgelt oma kliente ning koostööpartnereid. Püüame igale soovile ning probleemile kiiresti lahenduse leida ja kogemuste-teadmistega igakülgselt toetada.